fbpx
Broneeri laud

Maitsev Tartu 2024 kampaaniatingimused

Võidureis kahele inimesele sisaldab:

*Lennupiletid Berliini (edasi- tagasi turistklassis), mille paneb välja AirBaltic;
*Kesklinna hotelli kahte ööd nelja tärni hotellis, mille paneb välja Estravel Tartu Vallikraavi büroo (https://www.estravel.ee/tartu/);
*Õhtusöögipakett ühel õhtul korraldajate poolt valitud restoranis, mille paneb välja N58 Grupp (restoranid Humal, Pompei, Kampus ja Fii).

***

Auhinnamängu, mis kestab veebruar 2024, korraldab N58 OÜ koostöös AS-iga Air Baltic Corporation (edaspidi airBaltic) ja Estravel Group AS (edaspidi Estravel)
Auhinnamängus osalevad kõik perioodil veebruar 2024 osalenud inimesed, kes koguvad templikaardil kokku neli templit. Templeid on võimalik koguda külastades igat restorani (Humal, Kampus, Fii, Pompeid) ajaperioodil veebruar 2024 ning soetades sealt Maitsva Tartu 2024 kampaania raames Maitsva Tartu erimenüü. Iga soetatud erimenüü annab igas restoranis ühe templi. Osalemiseks peab templikaardil olema nelja erineva restorani templid ning templikaart peab olema koos enda andmetega edastatud restoranides asetsevatesse loosikastidesse.

Auhinna loosimine toimub hiljemalt 10.03.2024, kuid mitte varem kui 5.03.2024. Võitja nimi avaldatakse restoranide Humal, Fii, Kampus ja Pompei sotsiaalmeedias (Facebook)

Võitja peab võtma N58 OÜ-ga ühendust aadressil reelika.tigane@tartuhotels.ee hiljemalt 31.03.2024. Kui võitjaga ei õnnestu ühendust saada hiljemalt 31.03.2024, on õigus jätta auhind väljastamata.

Auhinnaks on airBalticu kinkevautšer, mis sisaldab edasi-tagasi otselennupileteid kahele reisijale economy klassis algusega Tallinnast Berliini. Lennupiletid tuleb ära kasutada hiljemalt 31.09.2024. Sellesse perioodi peavad jääma lennud mõlemas suunas. Lennupiletid tuleb ära kasutada ühe tervikuna, st reisides kahekesi koos Soovitud lennukuupäevade kinnitamise võimalus sõltub vabade kohtade olemasolust. Lennureis ei saa toimuda kuupäevadel 29.03-1.04.2024. Auhinnaks saadud lennupiletid ei ole tühistatavad / nime muudatused ei ole lubatud / lennukuupäeva või kellaaja muudatused võimalikud vastavalt kehtivale hinnakirjale. Auhinnalennud toimuvad airBalticu poolt opereeritud lendudel vastavalt airBalticu kehtivale lennuplaanile. Auhinnaks saadud lennupileteid ei või edasi müüa. Auhinna väärtust ei maksta välja rahas. Auhinda kuuluvad käsipagas 8 kg, äraantav pagas 23 kg per reisija. Auhinnapiletite eest ei saa koguda airBalticu klubi punkte.

Kuupäeva fikseerimisel broneeritakse ka majutus kaheks ööks ning õhtusöögipakett.

Kehtiva passi või ID-kaardi ning vajadusel piisava kattega reisikindlustuse hankimise kohustus lasub võitjal. Reisiga seonduvad võimalikud lisakulud kannab võitja (nt reisikindlustus).

Auhinnamängus ei saa osaleda Estravel Group ASi ja AS-i Air Baltic Corporation ja restoranide Humal, Kampus, Pompei ja Fii töötajad. Kõik vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. Loosis osaledes annad loa sisestatud andmete kasutamiseks turunduslikel eesmärkidel.