fbpx
Broneeri laud

Sinu üritus Humalas

Oleme Humala loonud selleks, et siin saaks pidada sündmusi – olgu selleks eraüritused, sisekommunikatsiooni üritused, avalikud üritused või konverentsid ning seminarid. Meie armastus ürituste vastu on läbi aegade olnud suur, meie meeskonnas on aastatepikkune kogemus sellest, kuidas sündmusi professionaalselt korraldada ja seetõttu on ka Humala ehituses ja planeeringus arvestatud sellega, et sa saaksid olla mureta ning nautida ka ise korraldajana sündmust!

Humal Tartu Restoran Kuhu sööma Parimad Restoranid Tartus Söögikohad Tartumaa Eesti Estonia Food Steak Bar Pub Events Üritused Sündmuskohad Ürituskorraldus

Peatuspaik sündmustele

Humalas on võimalik korraldada pea kõiki sündmusi, alates konverentsidest kuni kontserditeni. Sinult on vaja ideed, meie tegeleme ülejäänuga!

Võta ühendust
 • Eraüritused

  Pulmadest sünnipäevadeni, üllatustest teemapidudeni

  Olgu selleks pulmapeo pidamine või sünnipäeva tähistamine, Humal resto on kindlasti sobiv koht sinu personaalse sündmuse võõrustamiseks. Meie saame sind abistada korralduse, tehnilise lahenduse, programmi, toitlustuse ja ka majutusega Hotell Pallases.

 • Sisekommunikatsiooni üritused

  Ettevõtte juubelist tiimiüritusteni, koolituspäevadest jõulupidudeni ja suvepäevadeni

  Humala resto on niivõrd mugava ülesehitusega, et saame võõrustada suuremaid ja väiksemaid organisatsioone. Siin saad sa pidada enda organisatsiooni sünnipäevasid, viia läbi sisekommunikatsioonis olulisi tiimiüritusi, tähistada edukat aasta lõppu või mõnusat jõuluaega. Meie saame sind abistada korralduse, tehnilise lahenduse, programmi, toitlustuse ja ka majutusega Hotell Pallases.

 • Kliendiüritused ja promotsioon

  Tänuüritustest kliendikoolitusteni, turundusüritustest oluliste promotsioonilahendusteni

  Me tihtipeale unustame, et kliendid ja partnerid on need, kes vajavad ehk kõige rohkem tänu. Humalas on võimalik sul korraldada ettevõttest välja suunatud välikommunikatsiooni üritusi, tänamaks, koolitamaks või tutvustamaks enda organisatsiooni. Meie saame sind abistada korralduse, tehnilise lahenduse, programmi, toitlustuse ja ka majutusega Hotell Pallases.

 • Avalikud üritused

  Festivalidest kontserditeni, teatrietendustest püstijala komöödiateni

  Hea meelega võõrustame ka avalikke üritusi koostöös korraldajaga – olgu selleks konverents, festivali kontsertõhtu või väiksem muusikaline ettekanne, erilahendustega teatrietendus või püstijala komöödia. Meie saame sind abistada korralduse, tehnilise lahenduse, programmi, toitlustuse ja ka majutusega Hotell Pallases.

 • Konverentsid ja seminarid

  Töötubadest seminarideni, konverentsidest avalike esinemisteni

  Humala ruumilahendus võimaldab võõrustada ka töötubasid ja seminare, suuremaid konverentse või ettekandeid. Meie saame sind abistada korralduse, tehnilise lahenduse, programmi, toitlustuse ja ka majutusega Hotell Pallases.

Ruumid

Kasuta kogu Humalat või naudi osa sellest. Asume Tartu südames, kus on harukordne võimalus võõrustada kuni 300 külalist üle kogu Humala. Kui nii palju külalisi seekord tulemas ei ole, on võimalik võtta kasutusele ka osa restost, näiteks teise korruse või hubase väliterrassi, mille aknaid saame avada eriti mõnusa ilma korral.

Võta ühendust
 • Terve Humal

  Kuni 300 inimest püstijala või 185 inimest laudades

  Terve Humala kasutusele võtmine tähendab seda, et kogu Humala resto on sinu ja sinu külaliste päralt. Meil on võimekus mahutada laudadesse kuni 185 inimest üle kogu Humala, kus esimene korrus mahutab kuni 100 inimest, privaatsem teine korrus 50 inimest ning hubane terrass 35 inimest. Sõltuvalt ürituse formaadist on meil võimalik püstijala ürituste puhul mahutada Humalasse kuni 300 inimest. Kõikides ruumides on tipptasemel heli- ja videotehnilised lahendused ja lava artistidele – selline lähenemine võimaldab siin korraldada erineva ülesehitusega sündmusi.

 • Teine korrus

  Kuni 75 inimest püstijala või 50 inimest laudades

  Teine korrus mahutab laudadesse kuni 50 inimest ning ruumi lauaplaani on vastavalt üritusele võimalik sättida alates teatristiilist kuni eraldatud laudade formaadini. Püstijala suudame võõrustada kuni 75 inimese sündmusi. Teisel korrusel on külaliste kasutada ka privaatne baar ning lokaalne heli- ja videotehnika.

 • Terrass

  Kuni 60 inimest püstijala või 35 inimest laudades

  Humala terrass on ilmselt parima vaatega terrass Tartus. Meil on võimalik võõrustada üritusi ka kargete ja vihmaste ilmadega, kuna terrassile on võimalik ette tõmmata klaaspiire. Mahutame kuni 35 inimest laudades ning sõltuvalt sündmusest kuni 60 inimest püstijala. Terrassil on külaliste kasutada ka lokaalne helitehnika lahendus.

Humal Tartu Restoran Kuhu sööma Parimad Restoranid Tartus Söögikohad Tartumaa Eesti Estonia Food Steak Bar Pub Events Üritused Sündmuskohad Ürituskorraldus

Ürituskorraldus

Ürituskorraldus on midagi, mis pealtnäha tundub mänglev ja huvitav tegevus, kuid mille taga on peidus tuhandeid detaile, partnerlussuhteid ja teadmisi sellest, kuidas ühte sündmust edukalt ellu viia. Oleme sinu juures selleks, et aidata sul ellu viia sinu kõige paremad ideed!

Humala meeskonnale meeldivad üritused! Saame pakkuda sulle ja sinu üritusele terviklikku sündmuskorraldust – alates loovlahendustest programmi loomiseni, tehnilisest korraldusest professionaalse projektijuhtimiseni. Meie meeskonnas on üle 10-aastane ürituskorralduskogemus – näiteks oleme olnud osa Baltikumi suurima ärifestivali sTARTUp Day loomisel ja juhtimisel või Rahvusülikool 100 juubelipidustuste korraldamisel.

Meie abiga saad sa paika enda ürituse idee ja eesmärki täitva loovlahenduse, aitame sind tehnilise produktsiooni ja projektijuhtimisega. Juhime kõiki allhankeid ning koordineerime kohapealset tegevust. Tegeleme kutsetest sisekujunduseni ning disainitöödest külaliste transpordi ja logistika korraldamiseni.

Tehnilised võimalused

Oleme Humala ettevalmistamisel silmas pidanud ürituskorralduslikku spetsiifikat. Selline lähenemine aitab sündmuse läbiviimist oluliselt lihtsustada – vähem muret kõlarite paigalduse, ekraanide ülesseadmise või kaablite vedamisega!

Meie ruumides on kasutusel professionaalne heli- ja videotehnika, mis võimaldab eraldada ruume nii, et kogu majas saavad toimuda erinevad üritused paralleelselt. Üle maja on paigaldatud multifunktsionaalsed sisendid ja väljundid, mis tähendab sündmuse korraldaja jaoks väiksemat korralduslikku koormust eri tüüpi ürituste võõrustamisteks.

Humala esimesel korrusel on ka vastavalt sündmusele võimalik tekitada eraldi lavaala, kuhu on võimalik paigutada bände või väiksemaid koosseise, DJ-id ning esinejaid. Sama kehtib ka teise korruse ning terrassi kohta. Kogu tehniline lahendus on loodud selliselt, et peamised vajadused sündmuste võõrustamiseks on täidetud.

Humal Tartu Restoran Kuhu sööma Parimad Restoranid Tartus Söögikohad Tartumaa Eesti Estonia Food Steak Bar Pub Events Üritused Sündmuskohad Ürituskorraldus

Catering

Humala köök ja baar on alati valmis koostööks väljaspool maja! Võta meiega ühendust ja arutame üheskoos, kuidas saaksime sind sinu sündmusel aidata.

Sõltuvalt üritusest, mis asub väljaspool Humalat, oleme alati valmis kaasa mõtlema, kuidas pakkuda Humala toidu- ja joogielamust väljaspool meie restorani. Olgu selleks eraüritus pulmade või sünnipäevade näol või suurem sise- ja väliskommunikatsiooni üritus sinu organisatsioonis.

Võta meiega ühendust ja üheskoos jõuame nutikate ning maitsvate lahendusteni!

Võta ühendust

Võta meiega ühendust ja leiame sinu sündmusele parima lahenduse!

"*" indicates required fields

Hidden
This field is for validation purposes and should be left unchanged.