fbpx
Broneeri laud

Meie

Humal on olnud pikalt osa Tartu kultuuriloost ning tulnud tartlaste ellu selleks, et jääda. Meie idee sündis soovist pakkuda külastajatele vabadust olla. Just vabadus on see märksõna, mis kirjeldab paljuski meie olemust, väljendudes seeläbi toidu- ja joogivalikus, ajaloolise ruumi väärindamises, nime taaselustamises ning meeskonnas, kes seda igapäevaselt ellu viib.

Restoranist

Kuigi enamuste jaoks seostub Humal õllega, on nimel Humal Tartu linnas läbi aegade olnud väga sügav tähendus. Alates 20. sajandi teisest poolest on see nimi olnud osa Tartu joogi- ja toidukultuurist, jäänud paljude inimeste mälestustesse ning tekitab siiani peaasjalikult nostalgilisi, aga see-eest sooje tundeid. Mälusoppides paiknevad ajaloolised tundide pikkused järjekorrad ning baarist pakutav veega osaliselt segatud õlu kaalub kindlasti üle selle emotsiooni, mille Humal Tartusse oli loonud.

Sestap peab meie kaunimale linnale Tartule kuuluma alatiselt üks Humal, küll uues asukohas, kuid siiski Tartu südames. Aastad on möödunud, kuid Humal on jälle Tartuga, soovides pakkuda meeldejäävaid tundeid, sisukaid arutelusid ning lõbusaid hetki. Humal on koht, kus sul on vabadus meenutada, vabadus nautida ja vabadus lihtsalt olla sina ise!

Toit ja jook

Humala soov on ühendada toidu- ja joogikultuuri jaoks kolm olulist suunda – restoran, baar ja pubi. Meie kandev idee toidu- ja joogivalikus toetub vanale, kuid armastatud pubikultuurile, tuues selle Humala külalistele esile tänapäevases lähenemises.

Reeglid, millest me ei kaugene, on värske tooraine kasutamine, selle lokaalne tarbimine ning maksimaalne väärindamine. Selline mõtteviis tagab vabaduse tunda uhkust tehtu üle.

Inimesed

Meie inimesed! Liiga vähe sõnu on meie kaunis eesti keeles selleks, et kirjeldada kui tähtsad on meie inimesed. Nemad on need, kes tulevad hommikul vara ja lahkuvad hilja, naeratus näol ja soov pakkuda parimat. Nendeta ei oleks Humal kindlasti mitte see Humal.

Meie ühiseks väärtuseks on hea meeskonnatöö – nii nagu seda on ka meie sõpradel Kampusel ja Pompeil. Üheskoos ning ühtses rütmis tegutsedes saame olla vaid uhked enda tehtud töö üle. Kui sulle tundub, et tahaksid olla osa Humalast, siis häid inimesi mahub alati juurde! Võta meiega kindlasti ühendust.

Elagu Humal ja tema perekond!

Tööpakkumised

 • Kokk

  Otsime endale säravat ja talendikat kokka! Sa oled superstaar, sest sul on kogemused, oskused ja teadmised sellest, kuidas ületada külaliste ootusi nii, et nad broneerivad samal hetkel uue laua järgmiseks külastuseks. Sinu kõrval on kogenud meeskond, kellega koos on sul võimalus korda saata midagi erakordset Tartus.

  • Klienditeenindaja

   Otsime endale säravat klienditeenindajat! Sa oled meie juures oodatud, sest sul on soov pakkuda klientidele parimat teenindust nii, et nende kõige suuremad soovid oleksid alati täidetud. Sinu kõrval on kogenud meeskond, kellega koos on sul võimalus korda saata midagi erakordset Tartus.

   • Nõudepesija

    Otsime endale töökat ja tubli nõudepesijat! Sa oled meie juures oodatud, sest sul on kogemused, oskused ja teadmised sellest, kuidas olla korrektne, kohusetundlik ning hea pingetaluvusega enda uuel töökohal.

    • Ei leidnud sobivat pakkumist?

     Kirjuta, helista või astu läbi! Kui silmad säravad ja oled teotahet täis, siis oled sa meie inimene ning kindlasti leiame sulle positsiooni meie ettevõtmistes.