fbpx
Broneeri laud

SECRET MENU

Sa leidsid selle ülesse! Secret menu on midagi sellist, millest kõik ei tea ega pole kuulnud ja see polegi tegelikult oluline. Siin on kõik koguaeg muutuses ning meie jaoks on see koht, kus pakkuda külalistele mugavustsoonist väljas asuvaid ideid nii joogi kui ka toidu näol.

 • Aqua de Valencia

  60 EUR

  Aqua de Valencia autor on Constante Gil, kes 1959. aastal üritas enda tüdinud kliente üllatada millegi uuega. Kuni 1970-ndateni oli tegemist väga salajase joogiga, mida teadsid vaid vähesed. Kokteili serveeritakse kannus (2.1 L) ning on mõeldud jagamiseks. Sisaldab Cavat (Clos Amador Brut, Ecologico Reserva, Hispaania), Smirnoff Red viina, Tanqueray gini ning apelsinimahla.

 • Ciao bello!

  33 EUR

  Panime kaheksa Peroni Nastro Azzurro õllet ämbrisse koos hunniku jääga, et teil oleks sõpradega vabadus nautida tänast! Muideks, Peroni pruulikoda asutati juba 1846. aastal Vigevano linnas Põhja-Itaalias sellise kuulsa mehe nagu Fransesco Peroni poolt. 5.1%, 8×33 cl

 • Pitcher

  17 EUR

  Üks pitcher võrdub 3.33 Suurbritannia pinti. 3.33 Suurbritannia pinti võrdub 1.87 liitrit mõnusat vaadist lastud Pilsner Urquelli, mis sobib ideaalselt jagamiseks!

 • Rosita

  8 EUR

  Juani pruut Mehhikos – Rosita! Klassikaline Negroni on võetud jälle tükkideks ning gin on asendatud tekiilaga!

 • Peninunki Seaside Collins

  8 EUR

  Peninuki on väikepartiina joogielamusi valmistav sõpruskond Tartus, kes kasutab maksimaalselt traditsioonilisi meetodeid ning kodumaist toorainet. Seaside Gin on nende viimane ja kõige uuem toode, millest meie valmistame eriti maheda ja klassikalise Collinsi.

 • Rhubarb Juan Collins

  7 EUR

  Meie majakokteil rändas Mehhikosse ning jättis gini kodumaale. Uus trend on tekiila ja sina oled selle eestkõneleja!

 • Humalik Jõul

  5.5 EUR

  Oleme valmis saanud meie jõulupruuli koos heade sõpradega – Humala jõulumees ning Pühaste Pruulikoda! Tegemist on särtsaka vasekarva õllega, mille mitmekülgne tasakaal peitub rikkalikus linnaste karamellisuses, Earl Grey tee ja rukkilille vürtsikas karakteris ning kerges humalamõrkjuses. 5.7%, 33 cl.